KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669515
nr 1366 9515
Nils Engquist
(1905-1991), Sverige
Oljemålning, Räv i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 46x59 cm
Nils Engquist, svensk bildkonstnär född 1905, död 1991.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:03:44
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)